Робота в Словаччині для українців у 2018 році

Робота в Словаччині для українців у 2018 році

На сьогодні робота в Словаччині надзвичайно популярна серед українців які мають біометричний паспорт

Словаччина відкриває двері для працівників з інших країн, зокрема пропонує багато вакансій для українців. Процес утворення вільних вакансії на ринку працевлаштування Словацької Республіки можна пояснити наступними чинниками:

  • Частина словацьких працівників переходять на більш оплачувані посади, залишаючи вільні вакансії для українців.
  • Словаки, які мають високу кваліфікацію та знаходяться на вершині кар`єрної сходинки рано чи пізно розглядатимуть варіант пошуку роботи в інших країнах Євросоюзу. Частина з них виїжджає за кордон, даючи цим шанс працевлаштуватись громадянину України.

Словаччина це туристична країна, тому українцям досить легко знайти роботу в Словаччині в сфері туризму. Зазвичай це сезонна робота. Але за час роботи, українці мають змогу істотно поліпшити своє матеріальне становище. К сезонним роботам також відносяться роботи в сільськогосподарській сфері, садівництві,  на будівництвах.  Для  того, щоб виконувати такі роботи не подрібно мати спеціальну кваліфікацію та знання словацької мови .

Працевлаштування в Словацькій Республіці для українців в 2018 році

Якщо ви їдете працювати в Словаччину по біометричному паспорту, згідно з новими правилами, які діють з 2018 року, оформлення візи більше не потрібно. Але потрібно мати запрошення на роботу від роботодавця. Компанія Europa Workintense допоможе вам оформити всі необхідні документи для легального працевлаштування в Словаччині. Перший раз можна їхати на роботу в Словаччину по біометричному паспорту без оформлення візи терміном на 90 днів. До того, як сплине цей термін потрібно буде оформити дозвіл на проживання.

Працевлаштування в Словаччині для українців має багато переваг. Серед них наступні:

  • Словаччина розташована недалеко від західного кордону України (відстань від Ужгорода до найближчого населеного пункту Словаччини становить всього 15 км).  Дорога до будь-якого міста не займе багато часу -  довжина із заходу на схід становить 418 км, а з півночі на південь – 208 км.
  • Більшість підприємств зосереджено в Братиславі, яка є культурним та історичним центром країни; Братислава знаходиться на крайньому заході країни. Це розташування столиці вигідне в першу чергу тим, що поряд інша європейська країна – Австрія, з столицею Відень біля словацького кордону. Отже, окрім роботи в Словаччині можна у вільний час ще й легко подорожувати Європою.
  • Широкий вибір професій як для чоловіків, так і для жінок.
  • Можливість кар`єрного росту.
  • Легальне працевлаштування і досить приваблива зарплата.

Вакансії для українців

На ринку праці є величезна кількість вакансій для українців з будь-якими здібностями та уміннями. Головне – бажання працювати. Робота для жінок значно відрізняється від роботи чоловіків, і здебільшого представлена ​​в сфері послуг, роботою на заводах. Для чоловіків це більше фізична праця, тому все-таки присутній гендерний поділ робочих місць.

Серед найпопулярніших вакансій для українців, слід виділити наступні: робочі на складі, кухари, помічники кухарів, офіціанти, продавці, працівники на заводах, зварювальники, плиточники, слюсарі, муляри, оператори, водії, швачки, помічники на будівництвах. Робота в Словаччині в  сфері медичного обслуговування також може запропонувати багато вакансій громадянам України. Зарплати коливаються від 600 до 1500 евро на місяць.

Чому українцям варто обрати Словаччину для працевлаштування?

Словаччина динамічно розвивається в економічному плані. Завдяки цьому на ринку праці з'являється велика кількість вільних вакансій, які можуть зайняти українці. Рівень заробітної плати в Словаччині в кілька разів вище, ніж в Україні. У Словаччині відносно низькі ціни, зокрема на продукти харчування. У країні низький рівень злочинності, що важливо.

Якщо ви прийняли рішення їхати на роботу в Словаччину, зверніться до наших представників в Україні., та отримайте безкоштовну консультацію, та допомогу в оформленні всіх необхідних документів. Контакти менеджерів ви знайдете на сторінках нашого сайту.

 

Скористатись послугами компанії Europa Workintense- це найбільш простий та надійний варіант легального працевлаштування в Словацькій Республіці.

 

Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.