Робоча віза в Європу: скористуйтесь всіма перевагами легального працевлаштування

Робоча віза в Європу: скористуйтесь всіма перевагами легального працевлаштування

Робоча віза в Європу – це офіційна підстава, завдяки якій Ви можете легально працювати в Європі. Отримати робочу візу в Європу в останні роки прагне все більша кількість українців, яких цікавить працевлаштування в цьому регіоні. Це пов'язано з високим рівнем безробіття на Батьківщині, конкуренцією і низькою оплатою праці.

Хоча в країнах Шенгенської зони для українців запрацював безвізовий режим, але він не дає права на роботу - для цього, як і раніше, потрібно отримати дозвіл на роботу і оформити робочу візу в Європу.

Робоча віза в одну з європейських країн дозволяє отримати легальне працевлаштування в Європі, виконувати достойно оплачувану працю і гарантує захист прав працівника.

Отримати робочу візу в Європу

Ви зважились застосувати свої таланти і майстерність за кордоном? Тому Вас має зацікавити те, як отримати робочу візу в Європу. Зазвичай кожна держава висуває свої власні вимоги для претендентів. Наші фахівці готові завжди Вам прийти на допомогу і проконсультувати з приводу того, як оформити робочу візу в Європу.

Оформлення робочої візи в Чехію для українців

Хочете жити і працювати в Чехії на легальних підставах? Наша компанія надає повну візову підтримку та допомагає зібрати повний пакет документів для отримання робочої візи в Чехію для українців. Наші професіонали проаналізують Вашу ситуацію і підберуть оптимальний план оформлення робочої візи до Чехії.

Чому робоча віза в Чехію?

  • Відносно швидке оформлення документів.
  • В порівнянні з іншими країнами невисокі ціни на оформлення документів для отримання робочої візи в Чехію.
  • Мовна і культурна близькість обох країн.
  • Якщо Ваша ціль – виїхати на постійне проживання до Чехії, то оформлення робочої візи до Чехії має ще одну незаперечну перевагу – надає Вам право на отримання посвідки на проживання в Чехії (ВНЖ).

Робота в Чехії по польській візі

Робота в Чехії по польській візі вважається нелегальною, винятком є ​​працевлаштування на підставі відрядного листа, який оформляє для Вас роботодавець, при цьому Вам надається право працювати на території Чехії не більше 3 місяців. Але якщо у Вас є карта «побиту», карта поляка або воєводська віза, тоді термін роботи в Чехії по польській візі може бути продовжений до 6 місяців. Компанія Europa Workintense не займається нелегальним працевлаштуванням, тому по польській робочій візі ми відправляємо на роботу до Чехії тільки вище описаним чином.

Робоча віза в Польщу 2018

Для українців, які вже працюють або ще тільки збираються працювати в Європі, польський ринок праці - найбільш важливий. Щорічно сотні тисяч громадян України їдуть на сезонну або постійну роботу в Польщу.

Ви надали перевагу цій країні для працевлаштування, тоді Вам варто розібратися в тому, як отримати робочу візу в Польщу в 2018 році.

Робоча віза в Угорщину

Робота в Угорщині - гідний варіант для Вашого майбутнього, оскільки країна знаходиться в самому серці Європи, а це - перехрестя для багатьох кар'єрних і професійних можливостей. Робоча віза в Угорщину для українців дає легальну підставу для перебування в країні протягом дії трудового договору. Така віза може бути видана українцям, які їдуть в країну з метою отримання заробітку, і чим вищим є рівень кваліфікації фахівця, тим на вищий рівень оплати праці він може розраховувати на новому робочому місці.

Наші візові експерти допоможуть Вам оформити робочу візу в Угорщину в короткий термін і швидко вирішать всі питання, пов'язані зі збором і подачею документів. Звернувшись щодо оформлення робочої візи в Угорщину в нашу компанію, Ви отримаєте свою візу в установлений термін і уникнете всіх помилок і непередбачених обставин.

Зв'яжіться з візовими експертами Europa Workintense в будь-який зручний час і ми Вам підкажемо скільки коштує робоча віза в Угорщину і запропонуємо набір послуг для її отримання, в який входить консультація, допомога в підготовці та перекладі необхідної документації, швидка запис на співбесіду в посольство.

Робоча віза в Словаччину

Якщо у Вас з'явилося непереборне бажання поміняти не тільки роботу, а й країну проживання, Словаччина Вам надасть цілий пакет переваг. Для того, щоб працевлаштуватися в Словаччині, Вам обов'язково потрібно отримати робочу візу, яка дасть можливість без труднощів в'їхати і працювати в цій країні.

Отримати робочу візу в Словаччину для українців нескладно. Словаччина, одна з небагатьох європейських країн, яка сьогодні з радістю приймає фахівців і професіоналів своєї справи з інших країн. Робоча віза в Словаччину дасть Вам принципово новий, більш якісний рівень життя, можливість пересуватися по європейським країнам і отримувати кредити під низький відсоток.

Словаччина, на даному етапі свого розвитку – країна, що активно розвивається. Всі сфери місцевого бізнесу переживають період бурхливого зростання і потребують припливу свіжої робочої сили. Цим можете скористатися й Ви – Вам необов'язково мати високу кваліфікацію, достатньо лише бажання працювати. А в іншому Вам допоможе наша компанія.

Europa Workintense займається комплексним працевлаштуванням в Європу, що відрізняє нас від інших компаній на ринку праці. Разом з пошуком роботи ми пропонуємо цілий ряд заходів по організації процесів для отримання необхідних робочих віз до Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини з їх постійним продовженням аж до отримання ВНЖ і ПМЖ.

Наші послуги складаються з декількох етапів:

  • На першому етапі співпраці візові експерти компанії Europe Workintense надають попередні консультації - ми відповідаємо на всі питання щодо ціни робочої візи в Чехію, Польщу, Словаччину або Угорщину, про те, на яких умовах вони видаються і яка процедура їх отримання.
  • Збір повного пакету необхідних документів і заповнення візової анкети. Помилки, допущені в цьому документі, можуть стати приводом для відмови у видачі робочої візи, тому так важливо скористатися професійною допомогою. З переліком необхідної документації Ви можете ознайомитися в розділі окремої країни.
  • Звернувшись до нас, Ви можете бути спокійні - Ваші документи пройдуть професійну перевірку наших експертів, які щодня стикаються з нюансами оформлення, виходячи з вимог кожної конкретної країни. Ми підберемо найбільш правильне рішення для Вас і повністю підготуємо Ваші документи до подачі у візовий центр.
  • Підготовка до співбесіди в консульстві. Ми детально обговоримо всі деталі цієї процедури, розповімо, які питання вам можуть поставити і як на них краще відповісти.
Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.