Пошук роботи в Європі. Легальне працевлаштування в ЄС. Актульні вакансії

Напишіть, будь ласка, що саме Ви шукаєте: "професія, посада, компанія"
Виберіть країну ЄС
Категорії вакансій
Для кого работа
Заробітна плата
37950
37950 Крон/місяць. довгострокова робота зварювальником самоскидних кузовів для вантажівок, у Чеській Республіці, офіційне працевлаштування.
Заробітна плата
32000
32000 Крон/місяць. легальне працевлаштування, робота на виробництві дерев'яно-алюмінієвих вікон і дверей, робочі візи - повна візова підтримка.
Заробітна плата
900
Робота в Братиславі для чоловіків і жінок. Середня зар. 9000 євро/міс. Робочі візи, офіційне працевлаштування. Надаємо житло та робочий одяг і взуття. Стабільна робота на складі успішної фірми
Заробітна плата
34000
Офіційна робота в Чехії з проживанням, заробіток - близько 34 000 Kč/місяць. Надаємо робоче взуття та спецодяг, виплата авансів
Заробітна плата
35000
35000 Крон/місяць. Стабільна робота на фермі, робота для чоловіків і жінок, офіційне працевлаштування.
Заробітна плата
null
Безкоштовні вакансії в Чехії - робота поблизу Uherské Hradiště, з/п - 50 000 Kč/міс. Офіційне працевлаштування
Заробітна плата
null
офіційна робота в Чехії, роботодавець готовий працевлаштувати іноземців, робочі візи - повна візова підтримка.
Заробітна плата
3100
Робота автомаляром у Німеччині, з/п - 3100 євро/місяць. Контракт на невизначений термін з німецькою компанією, офіційне працевлаштування.
Заробітна плата
35000
35000 Крон/місяць. Стабільна робота в Празі на складі, збір замовлень, офіційне працевлаштування.
Заробітна плата
34000
34000 Крон/місяць. робота в Чехії, безкоштовні вакансії, робота в місті О́страва, офіційне працевлаштування, оформлення чеської робочої візи;.

Робота в Європі – це відмінна можливість істотно поліпшити своє матеріальне становище

На сьогоднішній день нестабільна економічна і політична ситуація в Україні, змушує багатьох українців їхати на роботу Європу. Це відмінна можливість істотно поліпшити своє матеріальне становище, а для деяких це перший крок до нового життя. Адже поживши в стабільній європейській країні, де існує величезна кількість можливостей, багато хто воліє залишитися назавжди.

Отже, ви зважилися їхати в Європу на роботу. З чого ж почати?

Ви можете спробувати самостійно знайти роботу в Європі, але слід врахувати, що це дуже непросто. Це досить тривалий процес, який пов'язаний з ризиком нарватися на несумлінних роботодавців, готових наобіцяти вам золоті гори. А в підсумку все буде абсолютно не таким райдужним, як вам обіцяли.

Для того, щоб уникнути будь-яких ризиків, краще звернутися в надійну компанію, яка допоможе не тільки з працевлаштуванням в Європі, але і оформить повний пакет документів.

Компанія EUROPA WORKINTENSE має багаторічний досвід працевлаштування українських громадян в країнах Європи.

Ми є прямим роботодавцем і можемо запропонувати величезну кількість вакансій в різних сферах ринку праці Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини.

Ми амбітні і плануємо розширювати свою діяльність на всі країни ЄС.

З самої першої хвилини співпраці, ми беремо над вами опіку. Наші менеджери підготують повний пакет документів і консультуватимуть вас протягом усього підготовчого періоду.

Співпрацюючи з нами, ви гарантовано отримаєте легальну роботу в Європі.

Робота в Європі. Актуальні вакансії

Партнери компанії EUROPA WORKINTENSE - це відомі на світовому ринку бренди, таки як Coca-cola, Staropramen, Tesco, Billa та багато інших. Ми можемо запропонувати вам вакансії, які задовільнять ваші вимоги. Список вакансій на нашому сайті постійно оновлюється.

На нашому сайті ви знайдете більше 120 вакансій. Ми не в змозі здійснити абсолютно всі ваші мрії, але одна з них-робота і життя в Європі, нам цілком під силу.

Ми будемо раді співпрацювати з вами!

Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.