Робота в Словаччині для українців - жінок, чоловіків, сімейних пар. Робота в Словаччині по біометричному паспорту. Свіжі вакансії 2018 року

Робота в Словаччині для українців - жінок, чоловіків, сімейних пар. Робота в Словаччині по біометричному паспорту

Словаччина – невеличка живописна країна, яка межує з українським Закарпаттям. Вона стабільно розвивається, тому з'являються нові можливості роботи в Словаччині, на яку можуть претендувати і українці.

Знайти роботу в Словаччині для українців можна і без посередників. Словацька республіка має високі моральні підвалини, тому ймовірність натрапити на нечесного роботодавця невелика. Без зайвих зусиль можна знайти роботу в Словаччині, оскільки у зв’язку з успішними реформами наразі на ринку праці країни існує безліч вакансій для різних категорій працівників з гідною оплатою праці.

Робота в Словаччині для українців

Безпосередню роль в пошуку роботи в Словаччині для українців відіграють місцеві управління з працевлаштування, які шукають необхідну спеціальність зважаючи на рівень Вашої кваліфікації. Робота в Словаччині для українців – це реальна перспектива, лише в разі відсутності на робоче місце претендентів, які є громадянами. В  Словаччині поширена система квотування для іноземних громадян, і якщо допустиму квоту вже вичерпано, то Вам  ніхто не запропонує роботу за даною спеціальністю.

Натомість можуть рекомендувати інші свіжі вакансії в Словаччині 2018 року за схожими або аналогічним спеціальностями. Як наприклад:

  • Обслуговуючий персонал в готельні комплекси: бармени, офіціанти, кухонні працівники та адміністратори.
  • Домашній персонал: няні, гувернантки, домробітниці, прибиральниці.
  • Медичний персонал, великим попитом користуються висококваліфіковані лікарі.
  • Технічні спеціальності.

Хоча Словаччина славиться сумлінністю і порядністю, але, незважаючи на це, існують і роботодавці з недобросовісною репутацією. Перевірити робоче місце можна в консульстві. Свіжі вакансії в Словаччині 2018 року передбачають такі вимоги для роботи в Словаччині для українців:

  • Працездатний вік.
  • Наявність кваліфікації.
  • Знання іноземних мов.
  • Наявність робочої візи або дозволу на роботу

Технічні спеціальності.

Насамперед для здійснення задуму знайти роботи в Словаччині для українців потрібно оформити візу для в'їзду в країну. Робоча віза категорії D передбачає перебування на території країни строком більше 90 днів і оформляється шляхом подачі документів в консульство Словаччини за фактичним місцем проживання. Словаччина практикує спрощену систему оформлення робочих віз. Серед свіжих вакансій в Словаччині 2018 року є такі, за якими спостерігається дефіцит фахівців і на які роботодавець може залучати українців.

Робота в Словаччині для чоловіків та жінок

На ринку праці є величезна кількість свіжих вакансій в Словаччині 2018 року для людей з будь-якими здібностями і умінням працювати. Робота в Словаччині для жінок значно відрізняється від роботи в Словаччині для чоловіків, і здебільшого представлена ​​в сфері послуг, роботою на заводах. Робота в Словаччині для чоловіків це більше фізична праця, тому все-таки на ринку праці країни присутній гендерний поділ робочих місць.

Робота в Словаччині для чоловіків – тут мова йде про найбільш затребувані спеціальності, як от IT фахівці, англомовні професіонали менеджменту, працівники в автопромисловості.

Робота в Словаччині для чоловіків – це зварювальники, будівельники, плиточники, каменярі, різноробочі, працівники заводів. Якщо говорити про роботу в Словаччині для жінок – то тут мається на увазі готельно-ресторанний бізнес, сфера нерухомості. Роботу в Словаччині для жінок без проблем знайти на позиції адміністратора, покоївки, офіціантки, посудомийниці, швеї. Роботу в Словаччині для сімейних пар є хороші шанси знайти на складах, в автопромисловості.

Якщо Ви вирішили шукати роботу і свіжі вакансій в Словаччині в 2018 році без посередників, то Вам необхідно володіти хоча б двома мовами: словацькою та англійською. Якщо Ви знає ще й німецьку на розмовному рівні, Ваші шанси знайти гідно оплачувану роботу в Словаччині збільшуються в кілька разів.

Робота в Словаччині для українців тепер надає більше можливостей. Після якісної реалізації реформ, Словацькій республіці вдалося забезпечити досить значний приплив інвестицій в свою економіку. Завдяки цьому відкрилося чимало нових підприємств, зокрема, є великі шанси знайти роботу в Словаччині в автомобільній промисловості. Робота в Словаччині для українців означає вищий заробіток, оскільки ВВП на душу населення в Словаччині більше навіть, ніж в Польщі.

Робота в Словаччині по біометричному паспорту

Багато фірм спрощують процедуру переїзду в іншу країну з метою працевлаштування і пропонують своїм клієнтам роботу в Словаччині по біометричному паспорту. Візу в цьому випадку зовсім непотрібно оформляти. Це є одним з переваг працевлаштування в Словаччині, адже робота в Словаччині по біометричному паспорту реальна і доступна.

Робота в Словаччині по біометричному паспорту відбувається таким чином - іноземець, який має намір законно працювати в Республіці Словаччина, повинен отримати дозвіл на працевлаштування. Іноземець звертається за дозволом на працевлаштування в письмовій формі до компетентного органу працевлаштування за місцем своєї майбутньої роботи. Іноземець може звертатися за дозволом особисто або через майбутнього роботодавця, до якого він був делегований.

Свіжі вакансії в Словаччині 2018 р.

Роботодавці, свіжі вакансії в Словаччині яких ми можемо вам запропонувати - це офіційні, великі підприємства, які є значними платниками податків.

У списку наших свіжих вакансій в Словаччині 2018 р. ви можете підібрати цікаву для вас роботу. Якщо ви не знайшли роботу в Словаччині для сімейних пар, надішліть нам своє резюме з контактними даними, ми підберемо відповідний для вас варіант.

Маючи своїх представників безпосередньо в Європі, у нас є можливість займатися легальними послугами для отримання роботи в Словаччині для українців. Ми пропонуємо повний спектр послуг з працевлаштування в Словаччині.

Починаючи з першої консультації і закінчуючи знайомством зі словацьким роботодавцем, на всьому етапі працевлаштування в Словаччині, ми будемо Вас супроводжувати. Маючи  партнерів в Європі, ми маємо можливість контролювати процес зсередини. При цьому ми вибираємо для співпраці тільки сумлінних роботодавців, що не дозволяють собі зневажливе ставлення до іноземних працівників. Тих, хто дорожить своєю заробленої роками репутацією, так само як дорожимо своєю репутацією ми. Працевлаштування в Словаччині для українців ми пропонуємо в багатьох компаніях, зокрема в Alza.sk, Tesco, BILLA, Compass, на складах, працю на відомих автозаводах, як Volkswagen, Peugeout, Fiat та ін.

Зарплати в Словаччині

Зарплати залежать від того, в якій галузі ви працюєте і чи є у вас переваги (досвід роботи, знання мови, вищу освіту, індивідуальні якості та здібності).

Рівень середньої зарплати - € 850 на місяць. Дуже сильно змінюється розмір заробітної плати від регіону до регіону. Так, в Братиславському краї більш високі заробітки, ніж в інших районах Словаччини. Причому різниця становить майже 40%. Найнижчі зарплати зафіксовані в Пешовському районі. В цілому заробітки висококваліфікованих фахівців знаходяться в діапазоні € 1900-2800 на місяць. Працівникам низької кваліфікацію виплачують від € 400 до € 450.

Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.