Компанія EUROPA WORKINTENSE

Нашою основною конкурентною перевагою є те, що у нас Ви отримуєте послуги з комплексного, легального працевлаштування у Європі. Ми супроводжуємо Вас на кожному етапі до Вашої мети: відкриття робочої візи до Чехії, Польщі, Словакії або Угорщини, безперервну комунікацію з менеджерами проекту тощо.

Це наше кредо, це наша концепція
Компанія Europa Workintense

Europa Workintense – легальне працевлаштування в Європі від прямого роботодавця. Робочої візи та робочі карти в Європу

Компанія Europa Workintense вже 25 років успішно займається працевлаштуванням українських громадян в Чехії, з 2015 р. в Польщі та Словацькій республіці, а з 2016 р. і в Угорщині. Ми – прямий роботодавець. За цей час ми допомогли отримати працевлаштування в Європі багатьом українцям.

Роботу в Чехії для українців, а також в Польщі, Словаччині, Угорщині ми пропонуємо в різноманітних галузях - на будівництві, в автомобільній, швейній, харчовій промисловості, сфері обслуговування. Надаємо повну візову підтримку і допомогу в отриманні робочої візи в Європу - до Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини.

Гідне працевлаштування в Європі Вам гарантуємо завдяки нашій довготривалій співпраці з відомими партнерськими компаніями, які знаходяться на території Чехії, Польщі, Словаччини і Угорщини. Наші партнери, які Вам готові надати легальне працевлаштування у Європі – це перевірені часом стабільні і надійні компанії.

Щоб знайти постійне працевлаштування в Європі для Вас, ми залучаємо до співпраці лише економічно стабільні, солідні та відомі європейські компанії та міжнародні корпорації, які високо цінують і дорожать кожним співробітником. Оскільки ми уникаємо співпраці з компаніями, які ведуть лише політику використання робочого персоналу, з нами Ви можете бути впевнені, що Ви отримаєте стабільну роботу і легальне працевлаштування в Європі, яке не принесе жодних неприємних «сюрпризів», і гідні умови праці.

Нашою основною конкурентною перевагою є те, що у нас Ви отримуєте послуги з комплексного легального працевлаштування у Європі. Ми супроводжуємо Вас на кожному етапі до Вашої мети: завдяки нам Ви отримаєте висококваліфіковану допомогу у відкритті робочої візи в Європу - до Чехіїї, Польщі, Словаччини або Угорщини, житло і доїзд до місця роботи, постійне або сезонне працевлаштування в Європі в залежності від Ваших потреб, а також безперервну комунікацію з менеджерами проекту, тобто повну підтримку під час Вашого перебування за кордоном, аж до переказу заробітної плати на батьківщину.

Кожен день ми допомагаємо знайти та надаємо постійне або сезонне працевлаштування в Європі великій кількості претендентів з України та східноєвропейських країн.

Протягом 25 років нашої діяльності ми постійно збільшуємо наш потенціал та можливості, об’єми виробничої діяльності, стабільно зростаємо в бізнесі і зараз є однією з провідних компаній в сегменті працевлаштування на ринку праці Центральної Європи.

Якщо Ви бажаєте укріпитися на новому робочому місці в одній з центральноєвропейських країн та отримати стабільне легальне працевлаштування в Європі, ми забезпечуємо всі передумови для здійснення Вашої мрії та надаємо весь комплекс необхідних послуг. Залиште свою заявку і ми Вам допоможемо змінити своє життя на краще.

Компанія Europa Workintense надає повний спектр послуг з легального працевлаштування в Європі:

  • комплексна візова підтримка - підготовка пакету документів та організація процесу для отримання робочої візи в Європу - до Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини з постійним продовженням;
  • допомога у оформленні довгострокових видів на проживання;
  • ПМЖ (постійне місце проживання);
  • юридична підтримка при оформленні постійного місця проживання;
  • забезпечення проживанням – квартирою або гуртожитком;
  • забезпечення роботою в Чехії, Польщі, Словаччині, Угорщині згідно можливостей та кваліфікації кандидата на роботу;
  • можливість набуття нової кваліфікацію за рахунок працедавця шляхом проходження перекваліфікації в оплачуваний робочий час.

Наші партнери

wakestone-logistics_partner_workintense.png albixon_partner_workintense.png aquacomet_partner_workintense.png billa_partner_workintense.png coca-cola_partner_workintense.png compass_partner_workintense.png continental_partner_workintense.png cromtryck_partner_workintense.png db-schenker_partner_workintense.png dfh-haus-cz_partner_workintense.png fm-ceska_partner_workintense.png globus_partner_workintense.png honoris_partner_workintense.png hopi_partner_workintense.png hruska_partner_workintense.png kaiser_partner_workintense.png kovokon_partner_workintense.png limex_partner_workintense.png lky_partner_workintense.png mart_partner_workintense.png metrostav_partner_workintense.png office-depot_partner_workintense.png opavia_partner_workintense.png pac_pekarna_partner_workintense.png paletovy-servis_partner_workintense.png pekarna_kabat_partner_workintense.png prazdroj_partner_workintense.png staropramen_partner_workintense.png techdata_partner_workintense.png tesco_partner_workintense.png vafo_partner_workintense.png

Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.