Робота в Угорщині. Перспективи ринку працевлаштування в Угорщині

Робота в Угорщині. Перспективи ринку працевлаштування в Угорщині

Який прогноз експертів щодо працевлаштування в Угорщині іноземців?

Уряд Угорської республіки планує нововведення, які покликані спростити процедуру легального працевлаштування для українських громадян. Суть вже прийнятих законопроектів полягає в тому, що роботодавці Угорщини отримали можливість приймати громадян України на роботу по біометричному паспорту. Безвізовий режим дає право громадянам України перебувати в країнах ЄС не більше 90 днів. Але не всі країни Європейського союзу дають дозвіл працювати, маючи лише біометричний паспорт, тобто без оформлення робочої візи. В Угорщині по біометричному паспорту дозволяється працювати протягом 90 днів, після чого потрібно буде оформити дозвіл на проживання в країні. На сьогодні робота в Угорщині користується великою популярністю серед українців, в основному серед жителів Закарпатської області, що розташована на заході України. Ця область межує з Угорською республікою. Для того, щоб працювати в Угорщині, українцям не обов’язково знати угорську мову, чи володіти якимось особливими навичками.

В Угорщині існує величезний дефіцит працівників майже в кожній  галузі. Тому праця знайдеться кожному.

Чому робота в Угорщині вигідна для українців? «Економічні перспективи Угорської республіки на 2018 рік дещо кращі, ніж в попередні роки.

Для угорської економіки поточний рік почався з кращого положення і з кращими перспективами, ніж 2017 рік», повідомив міністр Міхелі Варга на прес-конференції, що відбулася в Міністерстві національної економіки. Він заявив, що за кілька минулих років економіка країни показала європейській спільності хорошу динаміку розвитку. За даними четвертого кварталу 2017 року зростання ВВП склало 4,1%. Ця цифра трохи вище середнього по ЄС. Останні статистичні дані з працевлаштування: в даний час в Угорщині працює понад 4,4 млн чоловік. Показники з легального працевлаштування значно покращилися в порівнянні з 2010 роком. Перспективи Угорщини сприймаються як позитивні в двох з трьох основних кредитних рейтингових агентств. Уряд очікує і подальшого економічного розвитку в усіх сферах. Логічно, що з ростом економіки, Угорщину чекає динамічне зростання заробітної плати. Планується збільшення заробітної плати більш ніж на 10 відсотків, повідомив міністр національної економіки Міхел Варга. Міністр додав, що мета уряду полягає в тому, щоб збільшити бюджет угорських сімей, поліпшивши їх фінансовий стан і відповідно працездатні члени сім'ї зможуть накопичити необхідну суму для покупки дорогих речей, таких як квартира, будинок, автомобіль, для освіти дітей. Ця гарна новина не обійде й українських мігрантів, для яких працевлаштування в Угорській Республіці є основним джерелом доходу.

Майже 4-х річна тенденція до зростання показує, що для українців робота в Угорщині має все більше перспектив. Середня заробітна плата зросла на 46 відсотків, порівняно з 2017 роком.

 Які вакансії для українців є найбільш привабливими?

Що пропонує Угорщина для громадян України? Серед українських громадян найбільш популярна робота в Угорщині на будівництвах, проведенні ремонтних робіт об'єктів нерухомості. Найчастіше на роботу необхідні бетонники та штукатури. Цілком можливо заробляти до 1500 євро на місяць.

Угорський ринок праці  пропонує для українців також таку сферу зайнятості, як працевлаштування на заводах, в сфері сільського господарства та садівництва.

У пік туристичного сезону відчувається особлива нестача працівників у сфері надання готельних і туристичних послуг. Неймовірно великий попит мають доглядальниці, няні. Але дана сфера послуг специфічна тим, що довірити доглядати за своїми дітьми або за близькими родичами похилого віку можна лише тим працівникам, які мають ліцензію на даний вид послуг, а також рекомендації від сімей, де вони працювали. Така робота в Угорщині надзвичайно вигідна. Багато працівників з України вже отримали всі дозволи на роботу в Угорщині та показали себе в цій сфері найкращим чином. Роботодавці цінують українців за бажання працювати та за неймовірну витривалість.

 Яку «кваліфіковану» роботу в Угорщині пропонують для українців?

Робота в Угорщині для українців можлива в різних сферах. Був зафіксований великий попит на працівників в енергетичній сфері. Працевлаштування можливо і в банківській сфері, часто на роботу потрібні фінансисти та менеджери. Багато громадян України працюють програмістами, оскільки Угорщина не має достатніх ресурсів для підготовки фахівців з області IT-технологій. Після проходження процедури нострифікації вашого диплому і підтвердження кваліфікації, ви отримаєте достойну роботу, та «гідну» зарплату. Не бійтесь змінювати своє життя. Компанія Europa Workintense допоможе вам зробити перший, важливий крок. Співпрацючи з Europa Workintense, ви отримаєте всі переваги легального працевлаштування та значно покращите своє фінансове становище.

Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.