Робота в Європі. 4PX Express | Робота в Європі. Легальне працевлаштування в ЄС
+38 097 081 53 56

4PX Express

4PX Express - Партнер WORKINTENSE s.r.o.

Робота в Німеччині, Бельгії, Чехії на логістичних складах. Огляд компанії 4PX Express

Поштова/логістична компанія 4PX Express ( «4PX») була створена в 2004 році, і на сьогоднішній день, є постачальником електронної торгівлі в Китаї №1. У компанії 4PX працює більше 1500 співробітників в 50 різних регіонах світу. Його основними інвесторами є Singapore Post Limited і Shenzhen Capital Group (одна з найбільших інвестиційних компаній Китаю).

Послуги компанії клієнтам включають в себе логістику, програмне забезпечення, а також консалтингові послуги. Більш 20 000 продавців покладаються на різні послуги 4PX, щоб досягти успіху в світі електронної торгівлі. Сьогодні 4PX є лідером ринку в Китаї за доходами, оброблюваними замовленнями і загальним масштабом операцій.

Компанія 4PX отримала численні нагороди, такі як престижні призи журналу «Forbes Magazine», «Китай і Uper Comer» та інші нагороди від різних медіакомпаній. Крім того, 4PX визнана в якості кращого партнера лідерами електронної комерції, такими як eBay, Amazon, Alibaba.

На даний момент компанія 4PX Express має власні логістичні склади в Китаї, Гонконгу, Сінгапурі, США, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Чехії та Австралії.

Компанія 4PX Express є партнером WORKINTENSE в сфері аутсорсингу логістичних процесів. Наші співробітники виконують різноманітну роботу в Німеччині, Бельгії, Чехії на логістичних складах нашого партнера відповідно до договірних зобов'язань.

Всі вакансії компанії партнера: 1 - 2 iз 2 знайдених

4PX Express - Партнер WORKINTENSE s.r.o.
Заробітна плата
2 000 €

Робочий на склад. "4рх Express". Довгострокова робота в Бельгії

Приймемо робочого на теплий логістичний склад. Зарплата близько 2 000 €. Забезпечуємо житлом поблизу роботи, вчасно виплачуємо заробітну плату та надаємо аванси. Перевагою для працевлаштування є знання англійської мови. Візова підтримка з нашої сторони гарантована!

Робота в Бельгії
4PX Express - Партнер WORKINTENSE s.r.o.
Заробітна плата

Робочий на склад. 4рх Express. Довгострокова робота в Бельгії

Приймемо робочого на теплий логістичний склад. Зарплата близько 2 000 €. Забезпечуємо житлом поблизу роботи. Виплачуємо аванси. Знання англійської мови є перевагою. Надаємо візову підтримку.

© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.