Робота швачки в Європі | Робота в Європі. Легальне працевлаштування в ЄС
+38 097 081 53 56

Швачка

Робота в Європі для жінок. Швачка Робота в Європі швачкою. Робота за кордоном для жінок Робота за кордоном для жінок - швачка Робота для жінок за кордоном - швачка Робота швачкою. Робота для жінок в Європі

Професія швачки дуже давня, її послугами користувалися як в кам'яному столітті, так і в наш вік технічного прогресу. Тому потреба цієї професії була висока в усі часи.

Деякі помилково вважають, що робота швачки полягає тільки в пошитті одягу. Але це далеко не так. Представники цієї професії можуть шити і вироби зі шкіри, взуття, чохли для автомобілів і т.д. Шуби, дублянки й сумки - все це ми носимо завдяки праці швачок.

Ми пропонуємо вам найкращі вакансії для швачки на найкращих підприємствах Європи, з гарними умовами праці та високим рівнем заробітної плати.

Всі вакансії: 1 - 2 iз 2 знайдених

Заробітна плата
18 000 Kč

Швачка. Робота в Чехії. Фірма "Elega". Візова підтримка

Приймемо на роботу в Чехію швачку для виготовлення шкіряної галантереї. Заробітна плата 80 крон/год. Легальне працевлаштування та візова підтримка. Надається безкоштовне житло. Вчасна виплата заробітної плати та авансів.

Робота в Чехії
Заробітна плата
85 крон/год

Швачка. PATRON Bohemia. Робота недалеко від Праги

Приймемо швачку - виробництво інвалідних та простих колясок. Оплала 85 крон/год. Легальне працевлаштування та візова підтримка. Надаємо житло. Аванси

Робота в Чехії
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.