Pекрутер - набор персоналу. Міжнародне агентство Workintense
+38 097 081 53 56

Pекрутер, HR менеджер по підбору персоналу та управлінню кадровими процесами в країнах: Чехія, Словаччина, Польща, Угорщина, Україна

Заробітна плата
Робота в Україні
Опис вакансії: 

Опис вакансії та опис робочих завдань: Для забезпечення процесів підбору, та подальшого управління та супроводження в процесі працевлаштування найманих працівників в  країнах діяльності агентства: Чехії, Словаччини, Польщі, Угорщини, України, міжнародне кадрове та аутсорсінгове агентство Workintense проводить конкурс на посади: рекрутер (кадровик), HR менеджер. Завдання рекрутера (кадровика), HR менеджерa полягає в  кадровому  управлінні проектами компанії, забезпеченні процесу підбору і подальшого прийому на роботу  підходящих працівників по професіях робоче-мануального, технічного, сервісного, медичного, управлінського характеру. Постійне супроводжування в питаннях кадрових та людських ресурсів, включаючи вирішення візових формальностей для найманих працівників. Робочі місця в Чехії розташовані здебільшого в околицях міст Прага, Плзень, Брно. В Словаччині в околицях Братислави. У Польщі в околицях Варшави, Вроцлава, Кракова. В Угорщині – Будапешт. Офіси агентства Workintense з підбору персоналу в Україні, знаходяться в містах Львів та Київ.

Що вимагаємо: 

Характеристика потенційного кандидата на посаду рекрутерa (кадровик), HR менеджерa

Вміння самостійно організовувати процес/завдання по виконанню робочих цілей. Працездатність на високому рівні.

  • Цілеспрямованість
  • Відповідальність
  • Стресостійкість
  • Чесність, пунктуальність
  • Комунікабельність
  • Здатність вирішувати складні задачі
  • Неконфліктність

Підходять чоловіки і жінки, які не обмежені  в можливостях службових відряджень. Необхідні знання володіння персональним комп'ютером та сучасними засобами комунікації.

Бажання жити і працювати в одній із країн де розміщені філіали компанії: Чехії, Словаччині, Польщі, Угорщині та відповідно бажання володіти мовою згідно обраного місця роботи.

Здатність вивчити місцеве законодавство та приймати участь у складанні договірних умов із замовниками, місцевими компаніями, роботодавцями, місцевими органами самоврядування та контролюючими органами.

Вища освіта, досвід роботи в адміністративній або управлінській сфері являється вигодою.

Особлива вигода: освіта за фахом андрагогіка.

Необхідна рекомендація від незацікавлених осіб, наприклад попередніх роботодавців.

Енергійним та талановитим кандидатам, які не мають досвіду, але мають потенціал для успішної праці на даній посаді пропонуємо прийняти участь в конкурсі, розкрити свій талант та переконати нас у доцільності Вашого працевлаштування.

Що пропонуємо: 

Що Вас чекає у разі прийняття на роботу, ми пропонуємо:

Динамічну роботу в міжнародній компанії Workintense, яка вже 25 років успішно веде підприємницьку діяльність в галузі аутсорсінгу, кадрових процесах, забезпеченні персоналом підприємств найманими працівниками, передусім з України.

Ми намагаємося бути лідерами у своїй сфері, тому запрошуємо у свій колектив співробітників які мають бажання та готові працювати на 101%.

Ми пропонуємо довготривалу роботу в Чехії, Словаччині, Польщі, Угорщині та в офісах агентства Workintense з підбору персоналу в Україні в містах Львів та Київ, з можливостями кар’єрного росту, гарантованим стабільним заробітком, різноманітними бонусними програмами, що дають можливість підвищити свій дохід.

Своїх співробітників ми забезпечуємо житлом за місцем роботи. Забезпечуємо повну підтримку при оформленні робочих віз.

Етапи проходження відбіркового конкурсу на посаду рекрутер (кадровик), HR менеджер та контакти для кандидатів

Якщо дана вакансія Вас зацікавила, Ви відповідаєте критеріям описаним в категорії «характеристика потенційного кандидата» та маєте бажання прийняти участь у відбірковому конкурсі, Вам необхідно надіслати своє резюме на адресу електронної пошти: info@workintense.com.ua, або просто св'яжіться з нами по телефону.

Після проходження першого відбіркового туру Вам буде надіслана анкета яку буде потрібно заповнити та відправити на адресу електронної пошти, яку ми Вам повідомимо.

Для проходження другого відбіркового туру Вас буде запрошено для проходження співбесіди, та практичне тестування особистих/професійних здібностей в м. Київ.

Після успішного проходження всіх етапів конкурсу, розпочнеться процес працевлаштування, до якого входить оформлення всіх необхідних документів: підписання трудового договору, оформлення робочої візи для роботи в Чехії, Словаччині, Польщі або Угорщині.

Що робити, якщо Вас зацікавила ця вакансія?
Заповніть анкету і ми підбиремо для Вас, враховуючи Ваші навички та досвід, найбільш відповідну роботу в Європі.
Чи просто зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Виберіть контакти менеджера зручного для вас регіону

Камєнєва Iвєтта (Україна, м. Київ)

Ел. пошта: i.kamienieva@workintense.com.ua
Телефон: +38 073 417 65 51
Телефон: +38 096 551 59 26

Шевченко Інга (Закарпатська обл., м. Ужгород)

Ел. пошта: i.shevchenko@workintense.com.ua
Телефон: +‎38 050 649 21 30
Телефон: +38 096 972 41 58

Ковач Владислава (Закарпатська обл., м. Хуст)

Ел. пошта: v.kovach@workintense.com.ua
Телефон: +38 097 081 53 56

Вакарова Ємілія (Закарпатська обл., м. Хуст)

Ел. пошта: e.vakarova@workintense.com.ua
Телефон: +38 068 215 04 08

Cілаєва Олександра (Черкаська обл., м. Умань)

Ел. пошта: o.silaieva@workintense.cz
Телефон: +38 093 545 81 83
Телефон: +38 068 772 75 82

Томин Ольга (Івано-Франківська обл., м. Коломия)

Ел. пошта: o.tomyn@workintense.com.ua
Телефон: +38 098 644 64 62

Данилаш Євгенія (Закарпатська обл., м. Виноградів)

Ел. пошта: y.danylash@workintense.com.ua
Телефон: +38 096 869 17 79
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.