+38 097 081 53 56

Словаччина

Робота в Словаччині

Словаччина – невеличка живописна країна, яка межує з українським Закарпаттям. Вона стабільно розвивається, тому з'являються нові можливості роботи в Словаччині, на яку можуть претендувати і українці.

У Словаччині є величезна кількість роботи для українців з будь-якими здібностями та уміннями. Головне – бажання працювати. Роботу у Словаччині можуть знайти як жінки, так і чоловіки та сімейні пари. Якщо ви вирішили знайти роботу у Словаччині, вам потрібно ознайомитись зі списком актуальних вакансій на нашому сайті, або зателефонувати нашим менеджерам, номери яких ви знайдете у розділі – контакти.

Всі вакансії: 1 - 6 iз 6 знайдених

Заробітна плата
1000 €

Комірник - пікер. Робота в складі Tesco. Бецков - Словакія

Приймемо на роботу  комірника-пікера. Заробітна плата 1000 €. Гарантуємо вчасну виплату заробітної плати та надаємо аванси. Забезпечуємо безкоштовне проживання та транспортом до місяця роботи. Надаємо  візову підтримку!

Робота в Словаччині
Compass Europe s.r.o. - партнер Europa WORKINTENSE
Заробітна плата
900 €

Працівник фарбувально цеху. Compass - басейни. Словакія

Приймемо працівника лакувального цеху. Заробітна плата від 900 євро в місяць. Забезпечуємо робочим одягом. Виплачуємо бонуси. Забезпечуємо житлом біля місця роботи.

Робота в Словаччині
Compass Europe s.r.o. - партнер Europa WORKINTENSE
Заробітна плата
900 €

Лакувальник. Compass - басейни. Робота в Словаччині

Приймемо лакувальника. Заробітна плата від 900 євро в місяць. Забезпечуємо робочим одягом. Бонуси. Забезпечуємо житлом біля місця роботи.

Робота в Словаччині
Заробітна плата
4 € / година

Координатор в дистрибюційний склад TESCO. Робота в Словаччині

Для роботи на дистрибюторний склад "TESCO" шукаємо координатора. Оплата праці: до 4 €/годину + бонуси до 20%. Пропонуємо безкоштовне проживання та транспорт до місця роботи.

Робота в Словаччині
Заробітна плата
1 100 €

Сантехнік. Compass-виробництво басейнів. Робота в Словаччині

Приймемо на роботу сантехніка. З/п від 7 євро/год., заробіток від 1100 євро в місяць. Забезпечуємо житлом біля місця роботи. Допомога в оформленні робочої візи.

Робота в Словаччині
Alza.cz - Партнер WORKINTENSE
Заробітна плата
1 000 €

Робота на складах (пікер) в Словакії. Сенец. Alza.

Запрошуємо на роботу працівників (пікерів) на склад в Словакію, м. Сенец (30км від Братіслави). Зарплата 3,3 євро/год. Надаємо безкоштовне житло  поблизу роботи.

Робота в Словаччині
Підпишіться на розсилку найактуальніших вакансій
Viber-підписка на вакансії
Telegram-підписка на вакансії
© Copyrights 2018 EUROPA Workintense. All rights reserved.